Primo Kancelárska šatníková skriňa WHITE, 3 police, šatníková tyč, 1781 x 800 x 500 mm, biela

Doprava zdarma, Info v obchode

178.1 cm
73 kg
biela

• , zakúpené v B2B Partner

Návod nebol priložený, museli sme ho vyhľadať na internete. Predvŕtané otvory nesedia, po zmontovaní sú úchytky naopak, teda nízko, že sa k nim treba zohýnať. V opise na stránke bol uvedený zámok a dva kľúče, v skutočnosti je to skriňa bez zámku. Museli sme osloviť stolára, aby nám dodatočne namontoval zámok. Celé zle.

Šírka
80 cm
Hĺbka
50 cm
Výška
178.1 cm
73 kg
biela

Kancelárska šatníková skriňa PRIMO je český produkt, ktorý pochádza z našej stolárskej dielne. Pre jeho spracovanie sme vybrali kvalitný materiál, ktorý zaručí dlhú životnosť a tiež bude cenovo dostupný. Zároveň sme ho navrhli tak, aby nechýbalo nič z toho, čo na prezliekanie v zamestnaní môžete potrebovať: niekoľko políc pre odloženie oblečenia, prípadne prezúvky. Pre kabáty, bundy, alebo odev, ktorý si nechcete "pokrčiť" môžete využiť vešiak, ktorý zavesíte za vstavanú skriňu. · skriňa je vyrobená z laminovanej drevotriesky (hrúbka18 mm) · hrany sú olepené ABS plastovou hranou hrúbky 1 mm vo farbe dekóru dosky · police sú pevne spojené s bočnicou skrine, vďaka tomu je skriňa veľmi pevná · skriňa má pohľadový chrbát, vďaka ktorému je možné skriňu umiestniť v priestore · rektifikačné klzáky pre vyrovnanie nerovností podlahy až do 10 mm · madlá vyrobené z lešteného hliníka · dodávané v rozloženom stave (jednoduchá a rýchla montáž) · nosnosť police je 35 kg pri rovnomernom zaťažení

Info v obchodeZdarma96 % • 5 558 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie

• , zakúpené v B2B Partner